Home

bolesť štepenie želé blok volejbal sporne situace A tím objem Tochi strom

Volejbalisté Karlovarska vyhráli v Praze a vyrovnali finálovou sérii -  Sport.cz
Volejbalisté Karlovarska vyhráli v Praze a vyrovnali finálovou sérii - Sport.cz

Příbram se opět po měsíci raduje z vítězství, důležité body veze z Ostravy

Ostravští volejbalisté nezvládli koncovky a ještě je dorazil sudí - iDNES.cz

VK Euro Sitex Příbram nenašel recept ani na trápící se Brno a prohrál 1:3 |  PŘÍBRAM.cz | www.pribram.cz
VK Euro Sitex Příbram nenašel recept ani na trápící se Brno a prohrál 1:3 | PŘÍBRAM.cz | www.pribram.cz

Smečař zatleskal rozhodčímu. Byl vyloučen a zápas musel skončit - iDNES.cz

Zlín ani napočtvrté nezískal ani set, dnes mu to nepovolila „rozjetá“  Ostrava
Zlín ani napočtvrté nezískal ani set, dnes mu to nepovolila „rozjetá“ Ostrava

5 doporučení jak lépe blokovat | Zlepšete se také na bloku | VolleyCountry

Aktuálně | VolejbalBrno

První body do tabulky nového ročníku mužské UNIQA extraligy rozdány

Ani zlepšený výkon nestačil. Fatra si zahraje o bronzovou medaili - Zlínský  deník
Ani zlepšený výkon nestačil. Fatra si zahraje o bronzovou medaili - Zlínský deník

Lvi dobyli českobudějovickou tvrz a první domácí výhra Příbrami

Volejbalisté Karlovarska vstoupili do Ligy Mistrů vyrovnaným duelem s  obhájcem trofeje
Volejbalisté Karlovarska vstoupili do Ligy Mistrů vyrovnaným duelem s obhájcem trofeje

Volejbalisté do 20 let opět nezvládli pátý set, na ME zapsali druhou  porážku – ČT sport – Česká televize
Volejbalisté do 20 let opět nezvládli pátý set, na ME zapsali druhou porážku – ČT sport – Česká televize

Po výhře ve šlágru 18. kola se do čela extraligové tabulky vrátilo  Karlovarsko
Po výhře ve šlágru 18. kola se do čela extraligové tabulky vrátilo Karlovarsko

Blokování v současném vrcholovém volejbale

Češi touží vyřadit Němce. Mohou se pomstít za chyby slovenského sudího -  iDNES.cz
Češi touží vyřadit Němce. Mohou se pomstít za chyby slovenského sudího - iDNES.cz

Po porážce v Liberci se ligový bronz vzdálil | VK UP Olomouc – volejbal ženy

Perušič se Schweinerem zahájili turnaj v Paříži výhrou, pak nestačili na  Španěly – ČT sport – Česká televize
Perušič se Schweinerem zahájili turnaj v Paříži výhrou, pak nestačili na Španěly – ČT sport – Česká televize

Volejbalová školka 18: Blok - blokařské přesuny - YouTube