Galéria k článku: VIDEO Banská Bystrica to dokázala: Barani rozbili Nitru a  oslavujú premiérový titul! - fotografia 5/5 | Sportky
Galéria k článku: VIDEO Banská Bystrica to dokázala: Barani rozbili Nitru a oslavujú premiérový titul! - fotografia 5/5 | Sportky

Nitra : Banská Bystrica - ONLINE - LIVE - 4. finále | SPORTNET

Tipsport liga: Banská Bystrica odchádza spokojná, Nitra fanúšikov  nepotešila! | Nový Čas
Tipsport liga: Banská Bystrica odchádza spokojná, Nitra fanúšikov nepotešila! | Nový Čas

Nitra na úvod Tipsport ligy zvíťazila v repríze finále - Webnoviny.sk

HOKEJ: Nitra prehrala s Banskou Bystricou po samostatných nájazdoch -  NitraDeň.sk
HOKEJ: Nitra prehrala s Banskou Bystricou po samostatných nájazdoch - NitraDeň.sk

Nitra v nájazdoch ukončila čiernu sériu, finále Tipsport ligy sa vracia k  „baranom“ - Webnoviny.sk
Nitra v nájazdoch ukončila čiernu sériu, finále Tipsport ligy sa vracia k „baranom“ - Webnoviny.sk

Nitra po prestávke prehrala: Nestačili jej ani dva góly v sieti Banskej  Bystrice
Nitra po prestávke prehrala: Nestačili jej ani dva góly v sieti Banskej Bystrice

TEL: Nitra aj po 7. kole na čele tabuľky, gól brankára Kaarlehta | Šport7.sk

HC 05 Banská Bystrica HK Nitra ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes LIVE NAŽIVO

Úvodný finálový zápas vyhrala Nitra, Banskú Bystricu zdolala 3:1 | SPORTNET

Banská Bystrica zdolala Nitru, dva góly Šoltésa | HockeySlovakia.sk -  oficiálny web slovenského hokeja
Banská Bystrica zdolala Nitru, dva góly Šoltésa | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Philosophers Nitra - 🏒 Dnes s UMB hockey team len s bodom. UMB BB vs.  Philosophers Nitra 4:3 pp 🔵 Góly Philosophers: Pastier (Novodomský,  Matúš), Dobrotina (Mrázik, Matúš), Novodomský (Ganát) Už o
Philosophers Nitra - 🏒 Dnes s UMB hockey team len s bodom. UMB BB vs. Philosophers Nitra 4:3 pp 🔵 Góly Philosophers: Pastier (Novodomský, Matúš), Dobrotina (Mrázik, Matúš), Novodomský (Ganát) Už o

Hokejisti Nitry vyhrávali o dva góly: Z víťazstva sa napokon tešila Banská  Bystrica!
Hokejisti Nitry vyhrávali o dva góly: Z víťazstva sa napokon tešila Banská Bystrica!

HK Nitra, HC 05 Banská Bystrica, hokej, play off - NitraDeň.sk

LIVE : HK Nitra - HC 05 Banská Bystrica / Tipos extraliga | Šport.sk

Semifinále extraligy: štyri góly Petra Kafku priniesli Bystričanom prvú  výhru nad Nitrou | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Semifinále extraligy: štyri góly Petra Kafku priniesli Bystričanom prvú výhru nad Nitrou | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Banská Bystrica vďaka gólom v úvode zápasu zdolala Nitru | HokejPortal.sk

HK Nitra | Tipos extraliga | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Banská Bystrica : Nitra - ONLINE - LIVE - 1. finále | SPORTNET

Nitra dostala vo Švajčiarsku poriadny debakel, vybuchla v poslednej tretine  | Hokejový svet
Nitra dostala vo Švajčiarsku poriadny debakel, vybuchla v poslednej tretine | Hokejový svet

Analýza zápasu Banská Bystrica – Nitra: „Barani“ sa tešia na domáce publikum

S Nitrou je zle nedobre. Banská Bystrica vyhrala aj druhý zápas - Extraliga  - Hokej - Šport - Pravda
S Nitrou je zle nedobre. Banská Bystrica vyhrala aj druhý zápas - Extraliga - Hokej - Šport - Pravda